AUDI A1 Askı Rotu

Maalesef aradığınız parçayı ONLINE stoklarımızda bulamadık. Ancak belkide aradığınız parça diğer stoklarımızda vardır. Alttaki formu eksiksiz doldurursanız aradığınız parçayı tüm stoklarımızda kontrol edip size dönüş yapabiliriz.

E-mail ile bilgilendirilmek istiyorum.
SMS ile bilgilendirilmek istiyorum.

Formu doldurunca ne olacak?

- Yedek parça departmanımız aracınıza %100 uyumlu yedek parçaları bulacak.

- Ürün ve fiyat bilgileri size iletilerek ürünler sepetinize eklenecek.

- Size de kolayca ve güvenle alışverişinizi yapmak kalacak.

AUDI A1 Askı Rotu

Tekerleğin aşağı yukarı hareketi yapmasını denge çubuğu sayesinde diğer tekerleklere yarayan parçaya askı rotu denmektedir. Z Rotu da denmektedir. Özellikle virajlarda direksiyonun hakimiyetinin artması sağlanır ve aracın savrulması falan engellenir. AUDI A1 askı rotu araçlarda 4 adettir. Bunlar önde ve arkada ikişer tanedir. Bir ucu amortisör tarafına bağlanır. Diğer ucu ise denge kolu tarafına bağlanır. Askı rotu aynı zamanda süspansiyon sisteminin bir parçasıdır. 

AUDI Askı rotunun arızalandığını viraj dönerken bir şey kopmuş gibi ses geldiği zaman anlayabiliriz. Muhtemelen düz yolda giderken bu ses duyulmayacaktır. Askı rotu arızalandığında servise götürülmelidir. Askı rotunun değişimi belirli periyotlarda olmaktadır. A1 Askı rotu aracın büyüklüğüne, modeline göre değişiklik göstermektedir. Askı rotu fiyatlarını sitemizden takip edebilirsiniz.


Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.