AUDI A1 Aynalar

Maalesef aradığınız parçayı ONLINE stoklarımızda bulamadık. Ancak belkide aradığınız parça diğer stoklarımızda vardır. Alttaki formu eksiksiz doldurursanız aradığınız parçayı tüm stoklarımızda kontrol edip size dönüş yapabiliriz.

E-mail ile bilgilendirilmek istiyorum.
SMS ile bilgilendirilmek istiyorum.

Formu doldurunca ne olacak?

- Yedek parça departmanımız aracınıza %100 uyumlu yedek parçaları bulacak.

- Ürün ve fiyat bilgileri size iletilerek ürünler sepetinize eklenecek.

- Size de kolayca ve güvenle alışverişinizi yapmak kalacak.

AUDI A1 Ayna fiyatları

AUDI A1 aynaları kaporta üzerinde olunca çok hasar gören parça oluyor. AUDI A1’da bulunan kapı aynaları, kapı ayna camı, A1 kapı ayna kapağı, kapı ayna sinyali ve bu parçaların sağlı sollu aracın farklı yerlerinde hasar görmesi oldukça muhtemeldir. Bu nedenle de yedek parça olarak çok aranır. AUDI A1 ayna fiyatları ise aracın modeline göre değişir. Bir şey daha fiyatın değişmesini belirler. Parçanın orijinal AUDI A1 aynası olması veya yan sanayi AUDI A1 aynası olması oluyor. Aralarında çok fark oluyor ki bu parçanın kesinlikle orijinal AUDI A1 aynası olarak alınması tavsiye edilebilir. 

AUDI A1 Ayna değişim zamanı nedir ?

AUDI A1 ayna değişim zamanı olan bir parça değildir. Araç aynası kırıldığı zaman veya ayna kablolarında bir problem yaşandığı zaman değişim yapılır. 

A1 Ayna arızaları nelerdir ?

A1 ayna arızaları arasında aynanın fiziksel bir darbe sonra kırılması, kablolarının kopması, elektrikli ayna ise kontrollerin çalışmaması, ayna kontrolleri bozulması, ayna motorlarının arızalanması, kontrol düğmesi arızası, elektrik akımı gelen kabloların kopması, kabloların oksitlenmesi ve sigorta arızası olabilir.

AUDI A1 Ayna tamiri yapılır mı ?

AUDI A1 aynaları tamiri yapılan bir parçadır. Bir sanayiye götürdüğünüz zaman veya servise götürdüğünüz zaman yukarıdaki sorunlardan birisi tespit edilir ve yapılır. 

A1 Aynaları neden bozulur ? 

A1 aynası siz hiçbir şey yapmasanız da bozulabilir, kullanıcı hatasına bağlı olarak da bozulabilir. Elektrikli ayna ise elektrik motoru arızalanmış olabilir. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken parçanın değiştirilmesi olur.

AUDI A1 Ayna arıza nedenleri nedir ?

Bahsettiğimiz gibi AUDI A1 ayna bozulduysa birçok sebepten bozulmuş olacaktır. Arıza vermesine neden olan ise kullanıcısı veya kabloların oksitlenmesi olur.

AUDI A1 Aynalarının garantisi var mı ?

AUDI A1 aynası elbette biraz pahalı olabilir yukarıdaki arızalara göre. Bu nedenle de birkaç yerden fiyat almadan yaptırmanız tavsiye edilmez. Gelecek olan parçanın da orijinal olup olmadığını öğrenmelisiniz. Aksi halde yan sanayi AUDI A1 ayna takıldığı zaman ömrü çok olmayabilir.


Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.