AUDI A1 Benzin Filtreleri

Maalesef aradığınız parçayı ONLINE stoklarımızda bulamadık. Ancak belkide aradığınız parça diğer stoklarımızda vardır. Alttaki formu eksiksiz doldurursanız aradığınız parçayı tüm stoklarımızda kontrol edip size dönüş yapabiliriz.

E-mail ile bilgilendirilmek istiyorum.
SMS ile bilgilendirilmek istiyorum.

Formu doldurunca ne olacak?

- Yedek parça departmanımız aracınıza %100 uyumlu yedek parçaları bulacak.

- Ürün ve fiyat bilgileri size iletilerek ürünler sepetinize eklenecek.

- Size de kolayca ve güvenle alışverişinizi yapmak kalacak.

AUDI A1 Benzin Filtresi Hakkında

AUDI A1 benzin filtresi, motorun temiz yakıtla beslenebilmesi ve düzgün çalışabilmesi için gerekli parçalar arasındadır. Yakıt içindeki kir toz parçalarını süzerek temiz yakıtın motora gitmesini sağlar. Benzin filtresi, zamanında bakımı yapılmaz ise filtre tamamen tıkanır benzin süzülemez araç çekişten düşer, teklemeye başlar, yavaş kalkar. Aracta farklılık hissettiğiniz zaman mutlaka bir ustaya göstermekte fayda vardır. aksi taktirde aracın motoru yeterli derecede beslenemediği için arızalar oluşacak ve motor yanacaktır.

Benzin filtresi orjinal ile yan sanayi farkı olur fakat orjinal önerimiz. AUDI orjinal benzin filtresi yaklaşık 30.000 kilometrede değişir. Yan sanayi ise daha az kilometre gider ve malzeme kalitesi daha düşük olabilmekte. Arızası pek olmasada hortumlarında delikler oluyor buna dikkat edin. Benzin filtresini tıkamaya yol açar. Kolay bir değiştirmesi kendiniz de değiştirebilirsiniz ama ustaya götürmekte fayda var. Benzin filtresini yuvasından söküyoruz hortumlarını çıkarıyoruz ve atıyoruz artık işimiz kalmadı onunla. sitemizden aldığınız yeni benzin filtresini yerine oturtuyoruz hortumlarını takıyoruz ve aracımızı çalıştırıyoruz yaklaşık beş dakika çalışması yeterlidir benzin akışını sağlamak için. Araç beş dakika ısınmadan yola çıkmayın. Aracınıza uygun benzin filtresi için şase numarası yazarak arama yapınız.

Benzin filtreleriniz ortalama 30.000 kilometrede değişmektedir bu limit araçtan araca değişsede ortalama olan 30.000 kilometre yani 2 periyodik bakımda 1 olmak üzere. A1 benzin filtreleri dışı saç içi ise süngersi yapı ile kaplıdır küçük tanecikli yapısı ile benzini süzer, kirlerden arındırır ve motora iletir. Yeni değişmiş benzin filtresi ile ilk sürüş oldukça zevkli olacaktır sebebi ise motor daha hızlı ve daha sağlıklı benzin beslendiği için daha akıcı bir sürüş yaşayacaksınız. Araç teklemeler yapmayacak daha hızlı kalkışlar yapacaktır. benzin filtresinin değişimi daha sağlıklı olması icin mutlaka bir ustaya götürülmelidir aksi takdirde değişik sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Değişen benzin filtresi için sitemizden araç marka seçip yada şase numarasından arama yapınız.


Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.