AUDI A1 Far Ve Parçaları

Maalesef aradığınız parçayı ONLINE stoklarımızda bulamadık. Ancak belkide aradığınız parça diğer stoklarımızda vardır. Alttaki formu eksiksiz doldurursanız aradığınız parçayı tüm stoklarımızda kontrol edip size dönüş yapabiliriz.

E-mail ile bilgilendirilmek istiyorum.
SMS ile bilgilendirilmek istiyorum.

Formu doldurunca ne olacak?

- Yedek parça departmanımız aracınıza %100 uyumlu yedek parçaları bulacak.

- Ürün ve fiyat bilgileri size iletilerek ürünler sepetinize eklenecek.

- Size de kolayca ve güvenle alışverişinizi yapmak kalacak.

AUDI A1 orijinal far ve parçaları fiyatları

AUDI A1 far ve parçaları  sağ far, sol far, far arka kapak, sağ far kaşı, sol far kaşı, far motoru, far rolesi, far bağlantı ayağı, far ayar civatası ve son olarak far kapağından oluşmaktadır. Tüm bu parçalar araçtaki far ve parçaları olarak tek bir başlık altında toplanabilir.  Eğer bu parçalardan birisine ihtiyacınız olduysa yedek parça  bulabileceğiniz yerlerden orijinal AUDI A1 far ve parçaları aramaya başlasanız iyi edersiniz. Yan sanayi AUDI A1 far ve parçaları daha uygun fiyatlı olur ancak tavsiyemiz olmaz.

AUDI A1 far ve parçaları değişim zamanı nedir ?

AUDI A1 far ve parçaları arıza yaşanmadığı sürece değişim gerektiren parçalar değildir. Elektrik aksamında herhangi bir problem yaşanmadığı sürece far motorunda herhangi bir sorun yaşanmadığı sürece arıza verene kadar kullanılır.

AUDI A1 far ve parçalarının tamiri yapılır mı ?

AUDI A1 far ve parçaları bozulduğu zaman elbette tamiri yapılır. Örnek olarak far motoru bozulursa tamiri yapılır parçası değişmesi gerekiyorsa parçası da değişir. 

AUDI A1 far ve parçaları neden bozulur ?

AUDI A1 far ve parçaları bozulur çünkü elektrik aksamında bir kablo oksitlenir çalışmaz, fara başka bir araç çarpar kırılır çalışmaz, far motoru arızalanır, far içten kirlenir yeterince ışık veremez. Farın dışı yarı saydam hale gelir net ışık yayamaz. 

AUDI A1 far ve parçaları arıza nedenleri nedir ?

AUDI A1 far ve parçaları arıza nedenleri arasında yukarıda bahsettiklerimize ek olarak değişen far lambalarının orijinale eş değer olmaması veya yan  sanayi olması nedeniyle farların yanmaması oluyor. Uygun diyerek alındığı zaman değerler eşleşmez ve ekran da ikaz lambası yanar bu konuda. Yeni taktırmış olsanız bile uyumlu olmadığı için hata vermeye devam eder. 

AUDI A1 far ve parçaları garantisi var mı ?

AUDI A1 far ve parçaları garantili ürünlerdir. Kullanıcı hatası çok görülmeyen bu parçalar arıza yaptığı zaman genelde garanti kapsamında yapılır eğer aracın garantisi hala devam ediyorsa da servise yaptırmalısınız.


Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.