AUDI A1 Kapı Kolları

Maalesef aradığınız parçayı ONLINE stoklarımızda bulamadık. Ancak belkide aradığınız parça diğer stoklarımızda vardır. Alttaki formu eksiksiz doldurursanız aradığınız parçayı tüm stoklarımızda kontrol edip size dönüş yapabiliriz.

E-mail ile bilgilendirilmek istiyorum.
SMS ile bilgilendirilmek istiyorum.

Formu doldurunca ne olacak?

- Yedek parça departmanımız aracınıza %100 uyumlu yedek parçaları bulacak.

- Ürün ve fiyat bilgileri size iletilerek ürünler sepetinize eklenecek.

- Size de kolayca ve güvenle alışverişinizi yapmak kalacak.

AUDI A1 kapı koluna krom kaplama

Öncelikle bu işlemi yapmadan önce kaplamanın geri çıkarılması zahmetli hatta kapı kolunun kırılmasına neden olabilir bunu bilerek yaptırmalısınız. Ancak çoktan yaptırıp beğenmediyseniz de bıçak gibi bir malzeme ile yavaş yavaş esneterek ayrılabilir. Kaporta hasarı oluşturacağınızı düşünüyorsanız bir serviste usta tarafından  dış kapı kolundaki krom kaplama sökülebilir. Bu kaplama genelde AUDI A1 kapı koluna siyah cam silikonu ile yapıştırılır ve çıkması zor olur. İç kapı kolu da genelde sert plastikten yapılmaktadır. Buralara kaplama yapılmaz genelde. AUDI A1 kapı kolu fiyatları da  yedek parça satan bir yerden orijinal AUDI A1 kapı kolu veya yan sanayi AUDI A1 kapı kolu olarak bulmanız mümkündür. 

AUDI A1 kapı kolu değişim zamanı nedir ?

AUDI A1 kapı kolu değişim süresi yoktur. Kırıldığı zaman olsun yukarıdaki gibi bir durum yaşandığı zaman değişim yapılabilir. Çok zahmetli bir iş değildir ancak  serviste yüksek fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. 

AUDI A1 kapı kolu arızaları nedir ?

AUDI A1 kapı kolunun arızası yaşanmaz. Ya zorlama ile kırılır ya da herhangi bir kaza olur kapı kolu kullanılamayacak hale gelir. Yaşanabilecek durumlardan bir tanesi de kapıyı açmak istediğiniz zaman kapı kolunun yayının düşmesi olur veya bir vidanın kapının içerisine düşmesi olur. Yayı tutan parça kırılmış olabilir. 

AUDI A1 kapı kolu tamiri yapılır mı ?

AUDI A1 kapı kolu tamiri yapılır. Örnek olarak yukarıdaki olayda kapı kolu yayı kırılıyorsa tamiri yapılır parça değişimine gerek kalmaz ancak kapı kolu kırılırsa değişir.

AUDI A1 kapı kolu neden bozulur ?

AUDI A1 kapı kolu bozulma sebebi yoktur. Bir ömrü olan parça değildir bu nedenle beklenmedik anlarda olabilir.

AUDI A1 kapı kolu arıza nedenleri nedir ?

Yan sanayi AUDI A1 kapı kolu alınmış olabilir ki çabuk kırılabilir.

AUDI A1 kapı kolu garantisi var mı ? 

AUDI A1 kapı kolu garantisi kullanıcı hatası kaynaklı değilse vardır.


Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.