Maalesef aradığınız parçayı ONLINE stoklarımızda bulamadık. Ancak belkide aradığınız parça diğer stoklarımızda vardır. Alttaki formu eksiksiz doldurursanız aradığınız parçayı tüm stoklarımızda kontrol edip size dönüş yapabiliriz.

E-mail ile bilgilendirilmek istiyorum.
SMS ile bilgilendirilmek istiyorum.

Formu doldurunca ne olacak?

- Yedek parça departmanımız aracınıza %100 uyumlu yedek parçaları bulacak.

- Ürün ve fiyat bilgileri size iletilerek ürünler sepetinize eklenecek.

- Size de kolayca ve güvenle alışverişinizi yapmak kalacak.

AUDI A1  ön teker porya bilyası ne işe yarar ?

AUDI A1  ön teker porya bilyası öncelikle diğer adları olan aks rulmanı veya teker rulmanı olarak da tanınmaktadır. İşe yaradığı noktaya gelecek olursak da AUDI A1  ön teker porya bilyası dönme ve sürtünme etkilerini azaltmak için çalışmaktadır. Buna ek olarak bir de enerji kaybını engellemek için çalışır. Ne işe yarar kısmında en önemli noktaya geldik ki bu parça eğer olmasaydı teker dönmeyecekti. Her bir teker için ayrı ayrı vardır. AUDI A1  ön teker porya bilyası konusunda sorun yaşıyorsanız yedek parça olarak bulabileceğiniz bir parçadır. Ancak orijinal AUDI A1  ön teker porya bilyası almanız tavsiye edilir çünkü bu parçanın görevleri oldukça önemli olup  yan sanayi AUDI A1  ön teker porya bilyası alarak güvenliğinizi tehlikeye atmaya gerek yok. AUDI A1  ön teker porya bilyası fiyatları konusunda alacağınız farklı rakamlar oldukça normal olup aracın modeli ile alakalı olacaktır.

AUDI A1  ön teker porya bilyası değişim zamanı nedir ?

Değişim zamanı şu kilometrede demek yanlış olacaktır. Peki nasıl anlarız diyorsanız araçla ufak bir geziye çıkın ve sakin bir yolda düz bir yolda gittiğiniz yerde gaza basınca uğultu gaza basma oranıyla eş değer bir uğultu geliyorsa maalesef  porya bilyası değişmesi gerekiyor.

AUDI A1  ön teker porya bilyası arızaları nedir ?

AUDI A1  ön teker porya bilyası arızaları arasında parçanın ömrü, parçanın aşınması ve  arka porya bilyasından da uğultu ve dişli yeme sesi benzeri sesler gelir. 

AUDI A1  ön teker porya bilyası tamiri yapılır mı ?

AUDI A1  ön teker porya bilyası tamiri elbette yapılır ancak öncelikle bu parça bir usta tarafınca incelenmesi gerek. Sonra da parça tornacıya verilir ve gerekli düzeltmeler yapılır.

AUDI A1  ön teker porya bilyası neden bozulur ?

Kullanıcı yüzünden bozulur. Parçanın ömrü biter bozulur. Kullanıcı çok çukura girerse, hızlı kasisten geçerse ve direksiyonu çevirmişken gaza yüklenirse parça bozulur.

AUDI A1  ön teker porya bilyası arıza nedenleri nedir ? 

Yukarıda söylediklerimize ek olarak parça değişince yanan ABS ışığı olur ki buda yanlış parçanın kullanıldığını işaret eder. 


Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.