AUDI A3 Dış Aydınlatma

Maalesef aradığınız parçayı ONLINE stoklarımızda bulamadık. Ancak belkide aradığınız parça diğer stoklarımızda vardır. Alttaki formu eksiksiz doldurursanız aradığınız parçayı tüm stoklarımızda kontrol edip size dönüş yapabiliriz.

E-mail ile bilgilendirilmek istiyorum.
SMS ile bilgilendirilmek istiyorum.

Formu doldurunca ne olacak?

- Yedek parça departmanımız aracınıza %100 uyumlu yedek parçaları bulacak.

- Ürün ve fiyat bilgileri size iletilerek ürünler sepetinize eklenecek.

- Size de kolayca ve güvenle alışverişinizi yapmak kalacak.

AUDI A3 Dış Aydınlatma Fiyatları

AUDI A3 dış aydınlatma sisteminde stop lambaları, stop lamba duyu, stop duyu, stop lamba camı ve stop bakalit parçaları bulunur. Bu parçalar sağ ve sol olarak simetrik şekilde bulunur. Elektrik sistemi ise bu parçaların kalbi diyebiliriz.  
Eğer bu parçalar elektrik alamazsa da dış aydınlatma adına bir şey olmayacaktır. AUDI A3 dış aydınlatma fiyatları da http://www.parcafilosu.com adresinden bulabilirsiniz. Burada yedek parçaların hepsi olup orijinal AUDI A3 dış aydınlatma olsun yan sanayi AUDI A3 dış aydınlatma olsun hatta orijinal eş değer AUDI A3 dış aydınlatma parçaları olsun bulunabilir.  

AUDI A3 dış aydınlatma tamiri yapılır mı ?

AUDI A3 dış aydınlatmanın parçalarının tamiri yapılan bir set değil maalesef sadece değişimi yapılan bir parçadır.  AUDI A3 dış aydınlatma parçalarının genelde bir zamanı yoktur değişmek için ancak örnek olarak stop lambası patlarsa bu parça değişir. Ya da stop lambası kırılır parça değişir. Bu parçalar kaporta üzerinde olduğu için arızası kullanıcı tarafından kolay anlaşılır.

AUDI A3 dış aydınlatma arızaları nelerdir ?

AUDI A3 dış aydınlatma setinde verilen arızalar genelde elektrik sisteminde sigortadan oluşan arızalar olur, lambaların patlaması olur, ön farların kapaklarının şeffaf olmaması olur, takılan lambanın değerlerinin farklı olması ve stop lambası duyu kablosu arızalanmıştır.

AUDI A3 dış aydınlatma neden bozulur ?

AUDI A3 dış aydınlatma bozulma sebepleri arasında parçaların ömrü yer alır, lamba değişiminde farklı değerlerde lamba takılır.  AUDI A3 dış aydınlatma arızaları arasında uyumsuz parçaların kullanılması yer alır. Genelde bu sorun da yan sanayi AUDI A3 dış aydınlatma parçaları alınmasından kaynaklanır. AUDI A3 dış aydınlatma olarak bilinen her parçanın garantisi vardır. Yapıldığı zaman da o parçanın garantisi belli bir süre devam eder.


Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.