AUDI A3 Ön Kaput /Parçaları

Maalesef aradığınız parçayı ONLINE stoklarımızda bulamadık. Ancak belkide aradığınız parça diğer stoklarımızda vardır. Alttaki formu eksiksiz doldurursanız aradığınız parçayı tüm stoklarımızda kontrol edip size dönüş yapabiliriz.

E-mail ile bilgilendirilmek istiyorum.
SMS ile bilgilendirilmek istiyorum.

Formu doldurunca ne olacak?

- Yedek parça departmanımız aracınıza %100 uyumlu yedek parçaları bulacak.

- Ürün ve fiyat bilgileri size iletilerek ürünler sepetinize eklenecek.

- Size de kolayca ve güvenle alışverişinizi yapmak kalacak.

AUDI A3 Ön Kaput ve Parçaları Hakkında

AUDI A3 kaput, aracın ön kısmında bulunan demir parçadır. Arabanın motorunu ve olası bir kazada hasarı emerek sizi korur. Kaput, ufak kazalardan sonra yamuk veya eğik ise düzeltilme şansı vardır. Büyük kazalardan sonra ise düzeltilemez yenisi alınması gerekir. Kaput ezilmeleri ve göçükleri tamir edilebilir. Kaput hasar almış ise tamamen yamulmuş ise tamiri yapılamaz. Tamiri yapılan kaput ise çok sağlıklı olmaz. kaput aracın motorunu yağmurdan ve çamurdan koruyan bir şapka görevi görür. Ufak bile kaza yapsanız kaputu değiştirmeniz önerimizdir. Aksi takdirde yamuk kaput sağlıklı olmayacaktır ve aracın görünüşünü kirletecektir. Bu nedenle kazadan sonra usta tarafından kontrol edilip düzeltilecek seviyede ise düzeltilir düzeltilmez ise yenisi alınması gerekir.

Kaput, AUDI kaporta ve trim kategorisinde bulunur. Kaput, kaput kilidi ve bağlaştırıcı elemanlarından oluşur. Bu parçaları kaporta ve trim kategorisinde bulabilirsiniz daha detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ediniz.

A3 kaput ezilir veya kazada kullanılamaz hale gelir ise nasıl değiştirilir. Basit bir değişim işlemi vardır fakat kendi başınıza kesinlikle değiştiremezsiniz. Sitemizden aldığınız aracınıza uygun olan kaput renksiz olduğundan önce boya işleminden geçer araç ile aynı renge boyandıktan sonra eski kaput çıkartılır. Yenisi monte edilir ve bağlantı elemanları takılır eğer çamurluk, ön tampon demiri, tampon gibi parçalarda da yamulma ve ya eğilme gibi sorunlar var ise onların da değişmesi gerekiyor. 

Kaput ve kaput kilidi gibi kaporta parçaları renkli olarak satılmamaktadır. Fabrika çıkışlı mat gri ve ya siyah renkli satılmaktadır. Sitemizden kaput alırken araç rengine uygun kaput bulamazsınız. Sitemizden aldığınız kaporta trim parçaları saf renkte oldukları için aracınıza uygun olan renge boyanır ve aracınıza takılır. AUDI A3 kaput parçaları fiyatları için detaylı bilgiyi şase no girerek aracınıza uygun kaput bulabilirsiniz.


Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.