CITROEN C3 PİCASSO Ön Cam Sileceği

21,75 TL
1 / 1

CITROEN C3 PİCASSO  ön cam sileceği nasıl değiştirilir ?

CITROEN C3 PİCASSO  ön cam sileceği değiştirmesi aslında birkaç denemeden sonra kolayca değiştirilebilir. Adım adım olayı anlatacak olursak şu şekilde oluyor: 
1 ) İlk olarak sileceğin kolunu kaldırıyoruz. 
2) Sileceği düz olarak çeviriyoruz. 
3) Silecek kolunun demiri düz gelirken ‘U’ şeklinde dönüş alır tam orada  sileceğin segmanı gözükür ve tırnağı var oraya parmağınızla bastırdığınız zaman aşağı doğru sileceği de aşağı çekerseniz silecek çıkacaktır.
En kısa bu şekilde anlatılabilir. Ancak tam olarak anlamadıysanız birkaç tane video izleyerek nasıl yapıldığını daha iyi kavrayabilirsiniz. CITROEN C3 PİCASSO  ön cam sileceğine herhangi bir zarar gelirse de artık yedek parça  olarak orijinal CITROEN C3 PİCASSO  ön cam sileceği alınır veya orijinal almak istemezseniz yan sanayi CITROEN C3 PİCASSO  ön cam sileceği alabilirsiniz. Oto – aksesuar dükkanları tarafından bu parçalar satılır. CITROEN C3 PİCASSO  ön cam sileceği fiyatları bahsettiğimiz dükkanlardan alabilirsiniz. Ya da sanayide CITROEN C3 PİCASSO  ön cam sileceği fiyatı araştırması yapabilirsiniz. Siz en mantıklı geleni tercih edebilirsiniz.

CITROEN C3 PİCASSO  ön cam sileceği değişim zamanı nedir ?

CITROEN C3 PİCASSO  ön cam sileceği değişim zamanı dışarıda bir parça olunca aslında kendiniz de fark edebiliyorsunuz. Ancak genelde silecek değişimi silecek arızası olmadıkça yapılmıyor. Silecek lastiği değişimi daha çok yapılır. CITROEN C3 PİCASSO  ön cam sileceğinin lastiği çok sürtünme yaşanması ve dışarıda kalarak hava koşullarına maruz kalınca bir süre sonra değişim istiyor.

CITROEN C3 PİCASSO  ön cam sileceği arızaları nelerdir ?

CITROEN C3 PİCASSO  ön cam sileceği için elektrik aksamı arızası yaşayabilir, parça kırılabilir. Silecek lastiğini tutan parça kırılabilir.

CITROEN C3 PİCASSO  ön cam sileceği tamiri nelerdir ?

CITROEN C3 PİCASSO  ön cam sileceği tamiri yapılan bir parça değildir. Silecek lastiği olsun sileceğin tamamı olsun değiştirilir.

CITROEN C3 PİCASSO  ön cam sileceği neden bozulur ?

CITROEN C3 PİCASSO  ön cam sileceği bozulan bir parça olmayıp sadece elektrik aksamında bir takım arızalar yaşanabilir. Silecekte arıza olarak fiziksel darbeler sonucu kırılma yaşanabilir.

CITROEN C3 PİCASSO  ön cam sileceği arıza nedenleri nedir ?

CITROEN C3 PİCASSO  ön cam sileceği arıza  arasında elektrik aksamındaki kabloların oksitlenmesi, sileceğin lastiğinin ses yapması, sileceğin lastiğinin leke yapması ve sileceğin çalışmaması durumu genelde parçaların kullanım süresi ile alakalıdır. Garantisi de olan bir parça olup garanti kapsamında değişebilir. 


Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.