CITROEN C3 PİCASSO Sis Farı

ORJINAL 9685425280ORJ
121,56 TL
ORJINAL 6350HJORJ
276,99 TL
1 / 1

CITROEN C3 PİCASSO Sis Farı

Sis Farları uzun aydınlatma ve ışık mesafesi, sisli havalarda sis delici ve sis açıcı özellikleriyle yol görüş ve sürüş kolaylığı sağlar. Otomobilinizin sis farlarının sağlam olması ve işlevini yerine getirmesi hayati önem taşımaktadır. CITROEN C3 PİCASSO sis lambası olarak ta adlandırılan farlar yağmurlu, karlı, yoğun sisli yollarda zorlukla ilerlerken yolunuzu rahat görmenizi sağlamaktadır.

Sis farlarında beyaz ışık ve sarı ışık yayan ampuller kullanmak daha iyi sonuç vermektedir.  Ayrıca ledli sis farı çeşitleri de bulunmaktadır. Sis farı montajını oto elektrikçiler yapmaktadır. Ustanın montajda sis farlarının yüksekliklerini doğru ayarlaması gerekmektedir. Bu araç sürücüsünün görüş açısını ve karşıdan gelen sürücülerin zor durumda kalmamaları için çok önemlidir.

Sis farları tampona monte edilmektedir.  Montaj için tamponda sis deliklerinin açık olmaları gerekmektedir. CITROEN C3 PİCASSO sis farı satın almadan önce oto elektrik ustasına sorulmalıdır. Sis deliklerini açık değilse açtırılmalıdır.

Uzun ömürlü kullanım ve garanti süresi, pratikliği ve montaj kolaylığıyla sunulan ürünleri güle güle kullanın, yolunuz açık olsun. 


Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.