CITROEN C4 PİCASSO+GRAND Şanzıman Parçaları

507,28 TL
SACHS 2052L1SAC
329,44 TL
MAPA 2052L1MAP
282,32 TL
VALEO 0532W4VAL
1.266,71 TL
SACHS 0532Q4SAC
826,91 TL
ORJINAL 0532W4ORJ
1.786,20 TL
VALEO 2052L1VAL
553,48 TL
ORJINAL 2052X5ORJ
598,13 TL
ORJINAL 2052Z1ORJ
474,43 TL
ORJINAL 2444P4ORJ
1.101,66 TL
ORJINAL 245286ORJ
122,78 TL
ORJINAL 2529V1ORJ
201,22 TL
ORJINAL 1601S3ORJ
632,32 TL
1 / 1

CITROEN C4 PİCASSO+GRAND Şanzıman Yedek Parçaları

CITROEN C4 PİCASSO+GRAND Şanzıman Yedek Parçaları için en hızlı oto yedek parçacı olarak kalite ve deneyim sunuyoruz. Firmamız sektörün lider firmalarından biri olarak, müşteri temsilci hattı ve Whatsapp danışma hattıyla kesintisiz hizmet sunmaktadır. Parcafilosu.com olarak online hizmet sunuyoruz.

Parcafilosu.com en ekonomik fiyatları sunarak, en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyor. Şanzıman, süspansiyon, motor, fren sistemi, elektrik, egzoz, diferansiyel, kaporta, trim, yağlar ve oto bakım ürünleri ile hizmet sunuyoruz. Online sitemiz üzerinden sunulan ''şaşeden parça bul'' ve ''araçtan parça bul'' sekmeleri ile aradığınız C4 PİCASSO+GRAND şanzıman parçalarını en hızlı sürede, seçenekli fiyatı ve modelleriyle görüntülüyoruz.

Şanzımanların tamiri yapılır mı? değiştirilmesi mi gerekir konuları hakkında uzman görüşleri ve şanzıman ustanızla detaylı arıza raporu aldıktan sonra yüzlerce CITROEN C4 PİCASSO+GRAND şanzuman yedek parçaları sizi bekliyor.  CITROEN C4 PİCASSO+GRAND şanzıman yedek parça fiyatları konusunda detaylı bilgi edinebilirsiniz. C4 PİCASSO+GRAND şanzıman markaları arasından orijinal, yan sanayi ve muadil ürünler arasından seçim yapabilirsiniz.

En hızlı yedek parça bulma hizmeti ile şanzıman kategorisinde; vites kolu ve parçaları, debriyaj ve parçaları, volant, manuel şanzıman parçaları, otomatik şanzıman parçaları ve kilometre/ hız başlıklarında hizmet sunmaktayız. Vites teli, vites çubuğu, vites körüğü, vites çatalı ve vites topuzu, şanzıman parçaları arasında bulunmaktadır.  Ürünlerimiz arasında CITROEN C4 PİCASSO+GRAND aracınıza en uygun yedek parçayı bulabilir, C4 PİCASSO+GRAND orjinal şanzıman parçaları ile garantili hizmetten faydalanabilirsiniz.

Şanzıman Yedek Parça motordan, baskı balatayla aldığı hareketi istenilen tork değerinde, şaft veya diferansiyele ileten aktarma organıdır.

Şanzımanlar çeşitlerine göre Manuel Şanzıman ve Otomatik Şanzıman olarak ikiye ayrılmaktadırlar. Manuel şanzıman(düz vites), motorlu taşıtlarda kullanılan bir şanzuman çeşididir. Genellikle sürücü tarafından kontrol edilen bir debriyaj ve vites kolundan oluşur. Otomobillerde debriyaj ayak, vites ise elle kumanda edilir. Otomatik şanzıman, aracı sürerken belli bir motor devir hızı için tekerleklerin devir hızının kademeli olarak yükseltilmesi ya da alçaltılması işleminde sürücünün işini kolaylaştıran bir mekanizmadır. Otomatik şanzımanın en büyük özelliklerinden biri üretici firmaların en uygun hızlanma ve tork devirlerini hesaba katarak ayarladıkları vites değişim süreleri ile kullanıcı hatasından oluşabilecek sorunların en aza indirgenmesi ve aracın yakıt ekonomisine katkıda bulunması sağlanır. Şanzıman her aracın marka, model, vites, motor tiplerine göre farklılık göstermektedir. Bu yüzdendir ki CITROEN aracınıza %100 uyumlu C4 PİCASSO+GRAND şanzıman parçalarını satın almanız gerekmektedir. Şase no ile parça sorgulama CITROEN C4 PİCASSO+GRAND ile C4 PİCASSO+GRAND şanzıman fiyatları na bakarak doğru parçaları satın alabilirsiniz.

CITROEN C4 PİCASSO+GRAND şanzıman araç dururken motorun çalışır vaziyette kalmasını sağlar. Debriyaj yardımıyla döndürme torkunu arttırarak aracın kalkışını sağlar. Yol ve trafik durumuna göre araca en uygun olan hızı ve torku seçebilmeyi sağlar. Seçilen uygun vites ile yüksek hızlarda dahi ekonomik sürüşü sağlar. Aracın gerektiğinde geri de hareket ettirilebilmesi.


Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.