CITROEN JUMPER Diferansiyel

Maalesef aradığınız parçayı ONLINE stoklarımızda bulamadık. Ancak belkide aradığınız parça diğer stoklarımızda vardır. Alttaki formu eksiksiz doldurursanız aradığınız parçayı tüm stoklarımızda kontrol edip size dönüş yapabiliriz.

E-mail ile bilgilendirilmek istiyorum.
SMS ile bilgilendirilmek istiyorum.

Formu doldurunca ne olacak?

- Yedek parça departmanımız aracınıza %100 uyumlu yedek parçaları bulacak.

- Ürün ve fiyat bilgileri size iletilerek ürünler sepetinize eklenecek.

- Size de kolayca ve güvenle alışverişinizi yapmak kalacak.

CITROEN JUMPER Diferansiyel Yedek Parçaları

Güç aktarma organlarından yer alan CITROEN JUMPER diferansiyel aracın viraj dengesini sağlamakla görevli dişli sistemidir. Motor hareketi debriyaj ve vites kutusundan sonra diferansiyele gelmektedir. CITROEN JUMPER Şaft ile gelen hareket iki ayrı mile diğer adıyla akslara iletilerek tekerleklere aktarılır. Dönüşlerde ve virajlarda CITROEN JUMPER otomobilin tekerleklerinde kayma olmadan ve taşıtın savrulma yapmadan dönmesi sağlar.

Diferansiyel aks dişlileri, ayna dişlisi, CITROEN JUMPER mahruti dişlisi, istavroz dişlileri, diferansiyel ve muhafazası, yağ doldurma tapası, diferansiyel dişli kutusundan oluşur. CITROEN JUMPER Şafttan gelen dönme hareketi JUMPER pinyon dişlisi üzerinden ayna dişlisine, ondanda difarensiyel dişli kutusuna iletir. CITROEN JUMPER İstavroz dişlileri diferansiyel dişli kutusuna bağlı olarak kutuyla birlikte dönerler. Bu şekilde CITROEN JUMPER diferansiyel çalışmaya devam eder.


Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.