DACIA LODGY Diferansiyel

Maalesef aradığınız parçayı ONLINE stoklarımızda bulamadık. Ancak belkide aradığınız parça diğer stoklarımızda vardır. Alttaki formu eksiksiz doldurursanız aradığınız parçayı tüm stoklarımızda kontrol edip size dönüş yapabiliriz.

E-mail ile bilgilendirilmek istiyorum.
SMS ile bilgilendirilmek istiyorum.

Formu doldurunca ne olacak?

- Yedek parça departmanımız aracınıza %100 uyumlu yedek parçaları bulacak.

- Ürün ve fiyat bilgileri size iletilerek ürünler sepetinize eklenecek.

- Size de kolayca ve güvenle alışverişinizi yapmak kalacak.

DACIA LODGY Diferansiyel Yedek Parçaları

Güç aktarma organlarından yer alan DACIA LODGY diferansiyel aracın viraj dengesini sağlamakla görevli dişli sistemidir. Motor hareketi debriyaj ve vites kutusundan sonra diferansiyele gelmektedir. DACIA LODGY Şaft ile gelen hareket iki ayrı mile diğer adıyla akslara iletilerek tekerleklere aktarılır. Dönüşlerde ve virajlarda DACIA LODGY otomobilin tekerleklerinde kayma olmadan ve taşıtın savrulma yapmadan dönmesi sağlar.

Diferansiyel aks dişlileri, ayna dişlisi, DACIA LODGY mahruti dişlisi, istavroz dişlileri, diferansiyel ve muhafazası, yağ doldurma tapası, diferansiyel dişli kutusundan oluşur. DACIA LODGY Şafttan gelen dönme hareketi LODGY pinyon dişlisi üzerinden ayna dişlisine, ondanda difarensiyel dişli kutusuna iletir. DACIA LODGY İstavroz dişlileri diferansiyel dişli kutusuna bağlı olarak kutuyla birlikte dönerler. Bu şekilde DACIA LODGY diferansiyel çalışmaya devam eder.


Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.