CITROEN C6 Filtreler Fiyatları (2005 - 2010) C6 Filtreler Fiyatı - 2.7 HDI V.1691

Oto yedek parçalarında da istedikleriniz bir tıkla ayağınıza geliyor. Uygun fiyatlı CITROEN C6  filtre çeşitleri indirimli ve kampanyalı fiyatlarla ParcaFilosu.com'da!

Otomobil parçalarının belli bir zaman sonra mukavemetinin azaldığı ve özelliğini yitirdiği görülmektedir. Bu nedenlerle parçaların dayanımları ve çalışma performanslarının düştüğü ve parçalar üzerinde yapılmış olan ayarlamaların bozulduğu tespit edilmektedir. Belirtilen nedenlerden dolayı motorlu araçlar üzerinde belirli aralıklarla kontrol, ayar ve değiştirme işlemlerinin gerçekleştirilmesi gereklidir.

CITROEN C6 Filtre

En sık değiştirilen yedek parçalardan; CITROEN C6 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010 Dizel SEDAN 2.7 HDI motorun ihtiyaç duyduğu havanın içerisindeki istenmeyen partikülleri süzen ve ateşleme bölgesine tamamıyla tozsuz havanın gürültüsüz bir şekilde girmesini sağlayan hava filtreleri, aracın içine giren havanın süzülerek temiz olarak aracın içine girmesini sağlayarak dışarıdaki kötü kokuların ve polenlerin içeri girmesini önleyen polen filitreleri, kirlenmiş yağları ve motor çalıştığı sürece aşınmadan dolayı oluşan parçacıkları, motor ve transmisyondan uzak tutan yağ filtreleri, yakıtın tanktan yüksek hassaslıktaki enjeksiyon ve karbüratör sistemlerine toz, pas, organik malzeme ve su gibi sisteme zararlı zerrecikleri gitmesini engelleyen yakıt filtresi ve filtre seti seçeneklerini parcafilosu.com'dan kolaylıkla bulabilirsinizi.

CITROEN C6 Filtre Fiyatları

CITROEN C6 hava filtreleri, polen filtreleri, yağ filtreleri, yakıt filtresi ve filtre seti fiyatları ve çeşitli marka seçenekleri görmek satın almak istiyorsanız adresiniz parcafilosu.com.

Kargo Bedava
ORJINAL 1444QAORJ
73,44 TL
Kargo Bedava
ORJINAL 1109X8ORJ
63,65 TL
1 / 1
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.