HYUNDAI EXCEL Filtreler Fiyatları (1990 - 1994) EXCEL Filtreler Fiyatı - 1.5 V.1964

Oto yedek parçalarında da istedikleriniz bir tıkla ayağınıza geliyor. Uygun fiyatlı HYUNDAI EXCEL  filtre çeşitleri indirimli ve kampanyalı fiyatlarla ParcaFilosu.com'da!

Otomobil parçalarının belli bir zaman sonra mukavemetinin azaldığı ve özelliğini yitirdiği görülmektedir. Bu nedenlerle parçaların dayanımları ve çalışma performanslarının düştüğü ve parçalar üzerinde yapılmış olan ayarlamaların bozulduğu tespit edilmektedir. Belirtilen nedenlerden dolayı motorlu araçlar üzerinde belirli aralıklarla kontrol, ayar ve değiştirme işlemlerinin gerçekleştirilmesi gereklidir.

HYUNDAI EXCEL Filtre

En sık değiştirilen yedek parçalardan; HYUNDAI EXCEL 1990 - 1991 - 1992 - 1993 - 1994 Benzin SEDAN 1.5 motorun ihtiyaç duyduğu havanın içerisindeki istenmeyen partikülleri süzen ve ateşleme bölgesine tamamıyla tozsuz havanın gürültüsüz bir şekilde girmesini sağlayan hava filtreleri, aracın içine giren havanın süzülerek temiz olarak aracın içine girmesini sağlayarak dışarıdaki kötü kokuların ve polenlerin içeri girmesini önleyen polen filitreleri, kirlenmiş yağları ve motor çalıştığı sürece aşınmadan dolayı oluşan parçacıkları, motor ve transmisyondan uzak tutan yağ filtreleri, yakıtın tanktan yüksek hassaslıktaki enjeksiyon ve karbüratör sistemlerine toz, pas, organik malzeme ve su gibi sisteme zararlı zerrecikleri gitmesini engelleyen yakıt filtresi ve filtre seti seçeneklerini parcafilosu.com'dan kolaylıkla bulabilirsinizi.

HYUNDAI EXCEL Filtre Fiyatları

HYUNDAI EXCEL hava filtreleri, polen filtreleri, yağ filtreleri, yakıt filtresi ve filtre seti fiyatları ve çeşitli marka seçenekleri görmek satın almak istiyorsanız adresiniz parcafilosu.com.

Kargo Bedava
İndirimli
%5 İndirim
GRAT 2811321000GRA
27,99 TL
26,59 TL
1 / 1
Satışı Biten Ürünler
Hava Filtresi
Hava Filtresi
NEWFILTER 2811321000NEW
Tükendi
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.