VOLKSWAGEN Yedek Parça

Dünyanın ve Türkiye lider otomotiv markalarından birisi olan Volkswagen, Volkswagen AG Almanya'da 1937 yılında Alman Otomotiv Birliği'nce kurulmuştur. Volkswagen Türkiye'deki faliyetlerini Doğuş holding ile ortak olarak yürütmektedir .

Bünyesinde bulunan yüzbinlerce aktif yedek parça çeşitiyle Türkiyenin lider online yedek parça sitesi parçafilosu.com da Volkswagen marka aracınız için orijinal Volkswagen yedek parça , yan sanayi Volkswagen yedek parçalarını parçafilosu.com dan uygun fiyat ve cazip ödeme koşulları ile alıp Türkiyenin her iline uygun , kargo seçenekleriyle sahip olabilirsiniz .

Gelişen teknoloji, değişkenlik gösteren Volkswagen yedek parça fiyatları, yedek parça kalitesi, orijinal yedek parça ve garantisi ve garanti süresi konusunda sorular artmaktadır.  Volkswagen yedek parça fiyatları konusunda ilk günkü orjinalliğini ve kullanıcı güvenliğini korumaktadır.  Arabanız için  yedek parçanın adresi parcafilosu.com da, kalitesinden ve güvenilirliğinden emin olacağınız, uygun fiyat ve çeşitli ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz.
Volkswagen marka aracınızın orijinal yedek parçalarını, yan sanayi ve muadil yedek parçalarını Parça Filosu'nda uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Kaliteli yedek parçaları kullanarak hem otomobilinizin ömrünü uzatır hem de güvenliğinizi arttırmış olursunuz.
Volkswagen Motor ve Debriyaj Parçaları, Volkswagen Yakıt Deposu, Egzost Sistemi ve Kalorifer Parçaları, VW oto şanzuman yedek parçaları, wosvagen defransiyel parçaları grubundaki yedek parçalar, Ön Takım, Aks ve Direksiyon Parçaları için aracınızın özelliklerini seçerek sitemizde kolayca bulabilirsiniz.

1937'de Ferdinand Porsche başta olmak üzere, toplam 24 tasarımcı ve çalışan ile faaliyet gösteren Wolfsburg tesisleri kurularak "Halkın Arabası" adıyla üretildi.  İlk Beetle'ın tasarım ve geliştirilmesi, Ferdinand Porsche önderliğinde toplam 4 yıllık bir çalışmanın ardından 1938 yılında tamamlandı. 1945'te yeniden üretimine başlanan ilk Typ 60 modelinden 1.785 adet üretildi. 1948'de 20 bininci Volkswagen üretildi. 1949'da ilk üstü açılabilen Volkswagen Cabriolet satışa sunuldu.

Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.