PEUGEOT 307 Kapı Kolları

173,76 TL
172,97 TL
ORJINAL 9101X2ORJ
233,96 TL
48,97 TL
48,97 TL
1 / 1

PEUGEOT 307 kapı koluna krom kaplama

Öncelikle bu işlemi yapmadan önce kaplamanın geri çıkarılması zahmetli hatta kapı kolunun kırılmasına neden olabilir bunu bilerek yaptırmalısınız. Ancak çoktan yaptırıp beğenmediyseniz de bıçak gibi bir malzeme ile yavaş yavaş esneterek ayrılabilir. Kaporta hasarı oluşturacağınızı düşünüyorsanız bir serviste usta tarafından  dış kapı kolundaki krom kaplama sökülebilir. Bu kaplama genelde PEUGEOT 307 kapı koluna siyah cam silikonu ile yapıştırılır ve çıkması zor olur. İç kapı kolu da genelde sert plastikten yapılmaktadır. Buralara kaplama yapılmaz genelde. PEUGEOT 307 kapı kolu fiyatları da  yedek parça satan bir yerden orijinal PEUGEOT 307 kapı kolu veya yan sanayi PEUGEOT 307 kapı kolu olarak bulmanız mümkündür. 

PEUGEOT 307 kapı kolu değişim zamanı nedir ?

PEUGEOT 307 kapı kolu değişim süresi yoktur. Kırıldığı zaman olsun yukarıdaki gibi bir durum yaşandığı zaman değişim yapılabilir. Çok zahmetli bir iş değildir ancak  serviste yüksek fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. 

PEUGEOT 307 kapı kolu arızaları nedir ?

PEUGEOT 307 kapı kolunun arızası yaşanmaz. Ya zorlama ile kırılır ya da herhangi bir kaza olur kapı kolu kullanılamayacak hale gelir. Yaşanabilecek durumlardan bir tanesi de kapıyı açmak istediğiniz zaman kapı kolunun yayının düşmesi olur veya bir vidanın kapının içerisine düşmesi olur. Yayı tutan parça kırılmış olabilir. 

PEUGEOT 307 kapı kolu tamiri yapılır mı ?

PEUGEOT 307 kapı kolu tamiri yapılır. Örnek olarak yukarıdaki olayda kapı kolu yayı kırılıyorsa tamiri yapılır parça değişimine gerek kalmaz ancak kapı kolu kırılırsa değişir.

PEUGEOT 307 kapı kolu neden bozulur ?

PEUGEOT 307 kapı kolu bozulma sebebi yoktur. Bir ömrü olan parça değildir bu nedenle beklenmedik anlarda olabilir.

PEUGEOT 307 kapı kolu arıza nedenleri nedir ?

Yan sanayi PEUGEOT 307 kapı kolu alınmış olabilir ki çabuk kırılabilir.

PEUGEOT 307 kapı kolu garantisi var mı ? 

PEUGEOT 307 kapı kolu garantisi kullanıcı hatası kaynaklı değilse vardır.


Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.
Yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.